AIR DUET

…to ekskluzywny, elegancki i charyzmatyczny duet, który podbija serca swoich słuchaczy już po pierwszych dźwiękach fortepianu i aksamitnego głosu, wprowadzając w świat emocji  i muzycznych wrażeń. Występujemy na eventach, bankietach, kolacjach biznesowych, świątecznych, towarzyskich.

Repertuar

Prezentujemy melodie, które wprowadzają w stan lekkości  i poczucia jak w blasku księżyca. Wykonujemy standardy jazzowe, melodie filmowe, światowe hity muzyki rozrywkowej w aranżacjach smoothjazzowych. W atmosferze, którą tworzymy można spokojnie oddać się rozmowom biznesowym i towarzyskim.  Muzyczna elastyczność pozwala nam dostosować repertuar do konkretnych upodobań.  Na życzenie przygotujemy i zagramy również  te utwory, które chcieliby Państwo usłyszeć.

Cena

jest uzależniona od długości występu oraz obsługi technicznej, którą także mamy możliwość zorganizowania  tj. fortepian, nagłośnienie, oświetlenie czy scena. Po wszystkich ustaleniach wyceniamy występ. Oferujemy także możliwość dodatkowych instrumentów na scenie np. skrzypce,  saksofon, gitara basowa. Wszelkie inne, dodatkowe kwestie ustalamy indywidualnie.

Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny!

Galeria