DJ Polak

…to młody, utalentowany DJ, z jak na swój wiek, bardzo dużym doświadczeniem.

Kocha to co robi i to daje mu największą satysfakcję. Na scenie od wielu lat porywa swoją muzyką do tańca. Jego ulubione nurty muzyczne to lata 80’ i 90’, a klubowo house oraz techno. W zależności od potrzeb wydarzenia dostosuję muzykę pod Wasze gusta i wymagania. Zarazi każdego swoim pozytywnym nastawieniem do życia i ciągłym uśmiechem na twarzy. Prywatnie działa także jako trener personalny, potrafi zmotywować nawet największego lenia do ćwiczeń i uzyskać fenomenalne rezultaty. Na parkiecie także nikomu nie odpuści. Z mikrofonem z ręku również słowami zagrzeje do zabawy.

W ostatnich latach zdobywał doświadczenie na scenach plenerowych, eventach firmowych oraz w klubach. Występował m.in. w warszawskich klubach Opera, Capitol czy Metropolis.

SAM O SOBIE: „Muza, którą gram i tworzę jest zbawieniem dla każdego, kto poszukuje piekielnie dobrego vibe’u i zabawy oraz każdego, kto przez mocny bass pragnie poczuć, że naprawdę żyje”. Zaufaj młodości i jej nieokrzesanej wolności, która napawa do życia.

Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny!

Galeria

Video