AIR JAZZ

…to muzyczny skład złożony z dźwięków wokalu, pianina, saksofonu lub/i kontrabasu. Ta mieszanka idealnie pasuje do spotkań towarzyskich, eventów firmowych, gal, bankietów czy rodzinnych spotkań. Pomiędzy subtelny wokal oraz pianino wybija się cudowny dźwięk saksofonu, który oczarowuje wszystkich i nadaje jeszcze większego blichtru wydarzeniu. Idealne jako muzyka tła, przy której można bez problemu oddać się rozmowom towarzyskim w przemiłej, gustownej atmosferze.

AIR BAND

Żywy, energetyczny zespół który porwie do tańca każdego! 100% NA ŻYWO. W 6-osobowy skład wchodzi wokal, perkusja, pianino, gitara basowa, gitara elektryczna/akustyczna oraz saksofon. Tylko zawodowi muzycy ! Możliwość poprowadzenia imprezy w języku angielskim.

PIANO SOLO

Nasi pianiści to wspaniali muzycy, którzy zawsze zachwycają swoimi występami. Nadadzą niesamowity nastrój każdemu wydarzeniu, a dźwięki pianina zaczarują Państwa gości. Impreza rodzinna, spotkanie firmowe, wieczór z muzyką na żywo w restauracji. Odnajdą się w każdej sytuacji i dostosują do niej swój repertuar.